Wzdłuż Miedwia

Sobota, 8 maja 2010 · Komentarze(0)
STARGARD-Giżynek-Golczewo-Skalin-Koszewo-Wierzbno-Obryta-Reńsko-Warnice-Kluczewo-Witkowo-STARGARD

Gdy wyjeżdżałem było pochmurno i chłodno, ale od Koszewa jechałem w słońcu.

Generalnie ciężko po latach jeżdżenia po kaszubskich pagórkach przestawić się na tutejsze równiny.

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!