Wzdłuż Miedwia
Sobota, 8 maja 2010
· Komentarze(0)
STARGARD-Giżynek-Golczewo-Skalin-Koszewo-Wierzbno-Obryta-Reńsko-Warnice-Kluczewo-Witkowo-STARGARD
Gdy wyjeżdżałem było pochmurno i chłodno, ale od Koszewa jechałem w słońcu.
Generalnie ciężko po latach jeżdżenia po kaszubskich pagórkach przestawić się na tutejsze równiny.
Gdy wyjeżdżałem było pochmurno i chłodno, ale od Koszewa jechałem w słońcu.
Generalnie ciężko po latach jeżdżenia po kaszubskich pagórkach przestawić się na tutejsze równiny.









