Stargardzkie opłotki wieczorową porą

Niedziela, 9 maja 2010 · Komentarze(0)
STARGARD-Grzędzice-Żarowo-Lubowo-Poczernin-Smogolice-Żarowo-Grzędzice-STARGARD

Wyjazd o 22.10-po raz kolejny znajduję czas na rower dopiero wieczorem.

Między Lubowem a Poczerninem "przeganiałem" jakąś dziką zwierzynę z drogi, ale było za ciemno, żeby się zorientować co to.

Komentarze (0)

Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!