Stargardzkie opłotki wieczorową porą
Niedziela, 9 maja 2010
· Komentarze(0)
STARGARD-Grzędzice-Żarowo-Lubowo-Poczernin-Smogolice-Żarowo-Grzędzice-STARGARD
Wyjazd o 22.10-po raz kolejny znajduję czas na rower dopiero wieczorem.
Między Lubowem a Poczerninem "przeganiałem" jakąś dziką zwierzynę z drogi, ale było za ciemno, żeby się zorientować co to.
Wyjazd o 22.10-po raz kolejny znajduję czas na rower dopiero wieczorem.
Między Lubowem a Poczerninem "przeganiałem" jakąś dziką zwierzynę z drogi, ale było za ciemno, żeby się zorientować co to.









