Jesiennie przez las

Czwartek, 29 września 2011 · Komentarze(7)
Kategoria wycieczka

Komentarze (7)

Bardzo miłe dla oka zdjęcia, jesień nadchodzi, będzie co fotografować, nic na zdjęciach nie wygląda tak klimatycznie, jak jesienne krajobrazy;)

Pozdrower!

causeilovemybike 20:40 czwartek, 29 września 2011

fajne foty, pozdrawiam

surf-removed 20:31 czwartek, 29 września 2011

a ja wolę wiosnę :P

pozdrawiam :)

sargath 20:09 czwartek, 29 września 2011

Co racja to racja-jesień jest chyba najbardziej fotogeniczna. :)

michuss 19:41 czwartek, 29 września 2011

Idzie jesień... Kalesony trzeba wyciągać z szafy :/ Ale widoki przy tym ładne! :)

Autochton 19:26 czwartek, 29 września 2011
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!