Po lasach

Wtorek, 1 listopada 2011 · Komentarze(2)
Kategoria wycieczka
STARGARD-Żarowo-Lubowo-Poczernin-Sowno-Wielichówko-Cisewo-Grzędzice-STARGARD


Ponieważ łazi za mną pewne nagranie to na wstępie takie, jak mawiał klasyk, „jękliwo-rzewne tony” ;))) idealnie wpisujące się w obecną porę roku:
&feature=related

Miałem dzisiaj niedużo czasu na rower, ale rezygnacja z jazdy w takich warunkach byłaby grzechem niechybnie, więc zaraz po śniadaniu ubrałem się ciepło (tym razem zdecydowanie za ciepło-dresy ściągałem w lesie i jechałem dalej już w samych spodniach rowerowych) i ruszyłem na podbój lasów rozciągających się pomiędzy Sownem a Reptowem, mówiąc w dużym uproszczeniu.


Rogowo - Poczernin © michuss


Sowno - Wielichówko © michuss


Wyjazd z Wielichówka w kierunku Cisewa © michuss


Cisewo - Grzędzice Majątek © michuss

Komentarze (2)

zielone drzewa, które chroniły nas - w żółte kolory zamienił czas........ piękna stara piosenka ....:)

tunislawa 14:43 sobota, 5 listopada 2011

:)
Dzisiejszy dzień był wspaniały do jazdy i do tego te piękne widoki :))

rowerzystka 22:36 wtorek, 1 listopada 2011
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!