Niedźwiedź

Niedziela, 20 maja 2012 · Komentarze(4)
Kategoria wycieczka
STARGARD-Morzyczyn-Zieleniewo-Jęczydół-Bielkowo-Kobylanka-Niedźwiedź-Motaniec-Kobylanka-Morzyczyn-Zieleniewo-STARGARD

Już myślałem, że w ten weekend nie przejadę ani kilometra i nie wykorzystam wspaniałej pogody. Jednak udało się wygospodarować czas w niedzielny wieczór-wyjazd o 19.57, powrót około 21.45 (w drodze powrotnej zajechałem do tesco na drobne zakupy).

Warunki do jazdy wspaniałe, niewielki wiatr, bardzo ciepło, bez pachnie, ptactwo śpiewa-czego chcieć więcej;)

Komentarze (4)

Stary niedźwiedź mocno śpi - tak mi się od razu skojarzyło, jak zobaczyłem tytuł notki :)

lukasz78 08:52 poniedziałek, 21 maja 2012

W maju kwiaty dość intensywnie pachną, a zwłaszcza pod wieczór. Dosłownie bajka :)

rowerzystka 22:53 niedziela, 20 maja 2012

Tak, super wygląda wieża kościoła w Bielkowie. :)

michuss 21:29 niedziela, 20 maja 2012

w tamtym roku na plenerze prawie codziennie jeżdziłam tak mniej więcej ...z Morzyczyna ...i ta droga Jęczydół- Bielkowo ! rewelacja - tam to można by jechać i jechać ! i powolutku trzeba ...jest magiczna zwłaszcza o zachodzie , nie ?

tunislawa 21:17 niedziela, 20 maja 2012
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!