Komentarze (2)

mnie też, nie tylko na tej DDR, ale wszędzie. Ostatnio staję się słownie agresywny w stosunku do takich "jeźdźców bez głowy".

4gotten 12:54 piątek, 11 października 2013

Mnie też :)

Trendix 23:31 czwartek, 10 października 2013
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!