Szczecin (komunikacyjnie)

Sobota, 12 października 2013 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
STARGARD-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-Szczecin(Płonia-Klęskowo-Selgros-Klęskowo-Płonia-Śmierdnica-Jezierzyce)-Kobylanka-Morzyczyn-promenada nad Miedwiem-Zieleniewo-STARGARD

MAPA

Na zakupy do selgrosa. Jak się okazało na darmo, bo tego po co zazwyczaj tam jeździłem nie było...

Bardzo mocno wiało - do Szczecina prułem jak szalony, w Płoni średnia podchodziła pod 30 km/h, powrót to już inna para kaloszy. ;)





Komentarze (6)

barwna ta nasza jesień :)

Trendix 19:04 niedziela, 13 października 2013

piękne zdjęcia ! ..ale rzeczywiście trochę dzisiaj wiało ! :)))

tunislawa 19:36 sobota, 12 października 2013

I jak tu nie lubić jesieni?

rammzes 19:04 sobota, 12 października 2013

Właśnie to robię. ;)

michuss 18:48 sobota, 12 października 2013

Piękne kolory.
Regeneruj się na jutrzejszą wycieczkę ;)

Shrink 18:26 sobota, 12 października 2013
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!