Do serwisu

Sobota, 30 stycznia 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Pogodno-TURZYN)

Ślimaczym tempem (w deszczu) odstawić rower na zamontowanie błotników. Ciekaw jestem czy się uda.

Komentarze (4)

2 tyg. nad tym myślałaś? ;)

mors 22:27 środa, 17 lutego 2016

Może się zmieni jak zrobi BBT? ;))
IMHO wstyd to nic nie jechać. ;]

mors 23:51 niedziela, 31 stycznia 2016
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!