Komentarze (13)

rmk, specjalnie z myślą o tej fotografii ma się rozumieć ;)

Janusz - ponownie dziękuję.

michuss 21:20 poniedziałek, 8 maja 2017

Ładnie to się czyta "krótka wycieczka" podczas gdy na liczniku nieomal 100 km !

jotwu 11:34 poniedziałek, 8 maja 2017

A swoją drogą to ładnie dobrałeś kolor ramy do koloru okiennic ;)

rmk 10:28 sobota, 6 maja 2017

Właśnie ten pocztówkowy widoczek :)

michuss 19:58 czwartek, 4 maja 2017

Chciałem zapytać, co Cię ujęło w Lesie Doroty, że go (ją) odwiedziłeś ?

leszczyk 13:43 czwartek, 4 maja 2017

Ja zapamiętałem z podstawówki das Tonbandgerat - magnetofon szpulowy. Prawdę mówiąc jeszcze nie miałem okazji wykorzystać tego słówka w rozmowie z Niemcem ;)

michuss 21:16 środa, 3 maja 2017

Raczej: wystarczy powiedzieć PiS i robi się ciemniej :)

Trollking 20:21 środa, 3 maja 2017

A u nas wystarczy powiedzieć PiS i wszystko jasne ! :)

Jurek57 19:58 środa, 3 maja 2017

Grundstücksverkehrsgenehmigungszuständigkeitsübertragungsverordnung - to słowo podobno mówi o tym kto jest odpowiedzialny za sprawy własności :)

Trollking 19:19 środa, 3 maja 2017

Mirek - bardzo mi miło :)

rmk, też lubię te zbitki w ich języku. W sumie proste i zrozumiałe dzięki temu, nie? Jak się tak chwilę zastanowić. No tutaj mamy np. Las Doroty :P

strus - ten urokliwy bruk na szczęście jest tak położony, że by zrobić to zdjęcie nie trzeba po nim jeździć. W miejscu, w którym stałem jest gładki asfalcik :)

michuss 18:58 środa, 3 maja 2017

Zainspirowałeś mnie tym zdjęciem Koblentz

srk23 17:37 środa, 3 maja 2017

Najprzyjemniejsze w Niemczech są nazwyichmiejscowoscipisaneciagiem. Sama przyjemność do wymowy :)

Fajne foto :)

rmk 15:41 środa, 3 maja 2017

"Krótka przejażdżka do krainy gładkich asfaltów" czy masz na myśli ten na zdjęciu?

strus 15:29 środa, 3 maja 2017
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!