Powrót ze świąt
Poniedziałek, 2 kwietnia 2018
· Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
Powrót ze świąt. Zaliczenie ulubionych szlaków z czasów, gdy mieszkałem w Stargardzie.















To święta miałeś udane także te rowerowe
strus 19:55 środa, 4 kwietnia 2018
Ten znak na ostatnim zdjęciu wygląda jak robiony przez pijaka dla alkoholików :)
Trollking 20:17 wtorek, 3 kwietnia 2018
Gratuluję kolejnej stówy :)