Powrót ze świąt

Poniedziałek, 2 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
Powrót ze świąt. Zaliczenie ulubionych szlaków z czasów, gdy mieszkałem w Stargardzie.










Komentarze (3)

To święta miałeś udane także te rowerowe

strus 19:55 środa, 4 kwietnia 2018

Ten znak na ostatnim zdjęciu wygląda jak robiony przez pijaka dla alkoholików :)

Gratuluję kolejnej stówy :)

Trollking 20:17 wtorek, 3 kwietnia 2018
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!