Wycieczka po Bukowej z koleżką z pracy i jego pierworodnym. Pojechaliśmy do Uroczyska Mosty, zahaczyliśmy o Jezioro Węglino i Binowskie, a nawet zaliczyliśmy ławeczkę w samym Binowie. Krótka, acz udana wycieczka.
Komentarze (5)
Oczywiście :)
Książ i Piast to "smak" mojej młodości. Wiem, brzmi patologicznie :)
Za strzelnicą w prawo, mocno w dół i dotrzesz do mostów. Ewentualnie - na jej wysokości, też w prawo i wygodną, szutrową drogą dotrzesz w ich okolice. Dobrze mieć mapę, bo trochę (4) ich tam jest i można łatwo drogę zgubić.