Bukowa z A i A

Sobota, 30 maja 2020 · Komentarze(5)
Kategoria wycieczka
MAPA

Wycieczka po Bukowej z koleżką z pracy i jego pierworodnym. Pojechaliśmy do Uroczyska Mosty, zahaczyliśmy o Jezioro Węglino i Binowskie, a nawet zaliczyliśmy ławeczkę w samym Binowie. Krótka, acz udana wycieczka.







Komentarze (5)

Oczywiście :)

Książ i Piast to "smak" mojej młodości. Wiem, brzmi patologicznie :)

Trollking 21:23 niedziela, 31 maja 2020

Nie, no co Ty. Młody nie. Ja piłem pierwszy chyba raz, nienajgorszy. Oczywiście rozlewany w Szczecinie :D

michuss 21:06 niedziela, 31 maja 2020

Wieki Książa nie piłem! :) Czy młody również go konsumował? :)

Widzę na dole Twojej wspinaczkowej foty, że panowie z celtyczkami (sądząc po "A" na szubienicy) też tu kiedyś byli :)

Trollking 21:05 niedziela, 31 maja 2020

Za strzelnicą w prawo, mocno w dół i dotrzesz do mostów. Ewentualnie - na jej wysokości, też w prawo i wygodną, szutrową drogą dotrzesz w ich okolice. Dobrze mieć mapę, bo trochę (4) ich tam jest i można łatwo drogę zgubić.

michuss 19:43 niedziela, 31 maja 2020

Mostów jeszcze nie zaliczyłem ,raz szukałem nadaremnie.

strus 19:42 niedziela, 31 maja 2020
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!