Po pracy

Czwartek, 13 października 2011 · Komentarze(3)
Kategoria wycieczka
STARGARD-Zieleniewo-(promenada nad Miedwiem)-Morzyczyn-Reptowo-Cisewo-Wielichówko-Sowno-Poczernin-Lubowo-Żarowo-Grzędzice-STARGARD

Dwugodzinna rundka po pracy. Chłodno i wietrznie.

Jezioro Miedwie © michuss


Droga Wielichówko-Sowno © michuss


Droga Wielichówko-Sowno © michuss


Poczernin © michuss


Zachód słońca pod Grzędzicami © michuss

Komentarze (3)

Ja z tych, co o grzyby się potykają, więc nie zwracam na nie najmniejszej uwagi;) A warunki do jazdy wczoraj były super-to fakt. Pozdrawiam.

michuss 06:13 piątek, 14 października 2011

dzisiaj ,aż się prosiło by jechać , nie ? fajny i wcale nie krótki wieczorny spacer sobie zrobiłes ....a za grzybkami też spoglądałeś ? Pozdrowionka !

tunislawa 21:34 czwartek, 13 października 2011
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!