Wpisy archiwalne w miesiącu

Czerwiec, 2014

Dystans całkowity:1560.71 km (w terenie 144.00 km; 9.23%)
Czas w ruchu:68:38
Średnia prędkość:22.74 km/h
Maksymalna prędkość:49.91 km/h
Liczba aktywności:23
Średnio na aktywność:67.86 km i 2h 59m
Więcej statystyk

Szczecin (komunikacyjnie)

Wtorek, 3 czerwca 2014 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-port-Podjuchy-Zdroje-BUKOWE)

MAPA DOJAZD

MAPA POWRÓT

Rano dojazd w deszczu, na szczęście niezbyt intensywnym.

Natomiast po pracy, zamiast wracać jakoś na około, zostałem poproszony o pomoc w zakupie roweru przez kolegę z pracy. Zdecydował się już na konkretny model i w związku z tym zawitaliśmy do Cetusa na Kaszubskiej, bo był to jeden z dwóch sklepów, w których można było taki rower kupić. Jednak skończyło się tak, jak przewidziałem :P Kolega wyjechał nie na tym, co początkowo chciał kupić ;) Nowy nabytek to unibike crossfire + akcesoria. Oczywiście i ja zrobiłem małe zakupy - konkretniej zdecydowałem się na torbę topeak`a wraz z dedykowanym do niej bagażnikiem. A zrobiłem to dlatego, że już mam dość bałaganu jaki panuje w przepastnych sakwach crosso, z którymi jeździłem do tej pory. Zresztą zamierzam je zostawić (wraz z bagażnikiem) na jakieś dłuższe eskapady.

Po odstawieniu nowego roweru do pracy wsiadam na swój i przez Księżnej Anny wracam do domu.

Szczecin + Stargard - Szczecin (komunikacyjnie)

Poniedziałek, 2 czerwca 2014 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-port-SPC)-(PKP)-Stargard-Zieleniewo-Morzyczyn-Kobylanka-Motaniec-Niedźwiedź-SZCZECIN(Zdunowo-Wielgowo-Dąbie-Kijewo-Klęskowo-BUKOWE)

MAPA DOJAZD

MAPA POWRÓT

Rano szybko, sprężałem się, bo dość późno wyjechałem.

W drodze powrotnej chciałem sprawdzić jak wygląda postęp prac przy węźle Tczewska, a następnie do Dąbia skierowałem się przez Nową Tczewską, póki jest okazja. ;)


Szczecin (z Igą)

Niedziela, 1 czerwca 2014 · Komentarze(3)
Kategoria z Igą
SZCZECIN(BUKOWE-Zdroje-Centrum-Zdroje-BUKOWE)

MAPA

Z Igą - najpierw na wystawę dinozaurów w Kaskadzie, a potem na Jasne Błonia obejrzeć atrakcje dla dziatwy. ;)

W drodze powrotnej, na TZ przemiłe spotkanie z Hopfenami. Wreszcie w realu. Pozdrawiam. :)