Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD

Czwartek, 25 stycznia 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Bez przygód. Ciepło.


DPD

Poniedziałek, 22 stycznia 2018 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
Zwykłe, spokojne, dość zimne DPD. Bez sensacji.


DPP-Dąbie-D

Środa, 17 stycznia 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

Rano całkiem sucho. Jedynie asfalty mokre. Na "Chłodniczej strzale" w porcie celuję w dobry wynik. W trakcie próby mija mnie leszczyk - pozdrawiam, bo nie było specjalnie czasu na wylewne machanie ;)))
Przejazd z pracy 1 do pracy 2 w deszczu i deszczu ze śniegiem. Zmokłem, a tam niestety nie ma się za bardzo gdzie wysuszyć. Ale nie stanowiło to przeszkody by nieco naokoło, przez Dąbie wrócić do domu. W Podjuchach próbuję jeszcze znaleźć, na razie bezskutecznie, alternatywę dla Krzemiennej brukowanej :)

DPPD po staremu :)

Poniedziałek, 15 stycznia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Dziś ciśnienie podniosłem sobie dwa razy. Najpierw w pracy zrobiłem za mocną kawę i potem "poprawiłem" kolejną. Tak się poczułem, że musiałem połowę wylać do zlewu :( A drugi raz wieczorem, w Puszczy, gdy od skrzyżowania z Drogą Mazowiecką puściłem się w dół, do Smoczej z dokręcaniem na prostych odcinkach. Było wspaniale :)

Przenikliwy ziąb, cały dzień poniżej zera, a do tego wychładzający niesamowicie wiatr. Tym większy szacun dla chłopaków co wczoraj jechali Tour de WOŚP...



Bukowe "raz"

Sobota, 13 stycznia 2018 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
Sprawy na Bukowym. Zakupy w Biedrze i krótka wizyta w BukBike`u.

Marian przez Puszczę mnie wiózł

Czwartek, 11 stycznia 2018 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Marian już z błotnikami, bardzo długimi, bo to SKS Longboard. Szczególnie ten przedni wydaje się tylko czekać na jakiś wyższy krawężnik... ;)

Początkowo chciałem pojechać z pracy nr 2 do chaty trochę dłuższą drogą, ale że nie byłem pewien na ile naładowana jest bateria od proxxa to pojechałem Górską do Kołowskiej i potem już z góry, prosto do domu. Wspaniale - wyjeżdżam z lasu i już jestem u siebie. Będę tędy wracał. A puszczenie się w dół, w ciemnościach mglistych, przy temperaturze -1 dostarczyło mi sporo adrenaliny.

Na razie jestem jednak Mariankiem zachwycony :P

Debiut Mariana, "debiut" mój

Środa, 10 stycznia 2018 · Komentarze(20)
Kategoria komunikacyjnie
Po dwóch tygodniach przymusowej przerwy od roweru w końcu jestem :) W międzyczasie duże zmiany - długo by pisać, ale finał jest dla mnie satysfakcjonujący: znów jestem w moim, kochanym Szczecinie! Jakby tej rewolucji było mało to w związku z tym, że w "czerwonym" po raz kolejny skończył się naped dość szybko podjąłem decyzję, że kupię sobie upragnionego Marina FC w jedynie, dla mnie, słusznym kolorze matowej zieleni :) Okazało się, że jest mój rozmiar, jest satysfakcjonująca cena... Co tu więcej pisać? ;)

Dzisiaj jechałem jedynie z pracy do zaprzyjaźnionego serwisu na Bukowym. Pojawiły się drobne być może trudności z założeniem błotników, okazało się, że najprawdopodobniej śruby dostarczone do kompletu są za krótkie, więc zdecydowałem się powierzyć to zadanie profesjonaliście :)

Wrażenia. Ciężko coś z sensem napisać po niecałych 10 km. Pewnym zaskoczeniem są grube, naprawdę grube opony. Do tego jakoś delikatniej odczuwa się wertepy i nierówności na drodze. Może to zasługa tych opon? A może i po części ramy?

Więcej napiszę po przejechaniu przynajmniej kilkuset kilometrów. Na razie cieszę się i na nowy sprzęt, i na cudowne, szczecińskie trasy :)


DPD

Czwartek, 21 grudnia 2017 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
Rano straszna szklanka na płytach na Mościch Błotach. Zorientowałem się dopiero po kilkuset metrach, gdy uciekło mi koło. Potem już toczenie się 5-10 km/h...


DPD

Piątek, 15 grudnia 2017 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie