Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPSerwis

Wtorek, 15 listopada 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy zawiozłem czerwonego na serwis z powodu dziwnych dźwięków dobiegających z tylnego koła. Z czasem okazało się, że to najprawdopodobniej szprychy, bo obręcz i piasta są ok, zaś te pierwsze są do d*. Jednak z wymianą kółka wstrzymam się do wiosny. Rower stał na Bukowym aż do piątku - tym samym wydałem na siebie wyrok: komunikacja miejska + rowery miejskie ;)

Na tramwaj

Wtorek, 15 listopada 2016 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Mając do wyboru autobus miejski i takiż rower wybrałem ten drugi, mimo lekkiej mżawki. Nie wiem czy to był dobry wybór, los wolałby chyba autobus, bo po pierwsze rower zaciął się w stojaku: formalnie miałem go na stanie, a w rzeczywistości był ciągle wpięty (uratował mnie serwisant Bike`S, który akurat podjechał pod stację). A jak już wypiąłem sobie właściwy to na ziemię runęła torba ze skromnymi zakupami. Był wśród nich słoik (z tłustym pesto), który oczywiście się rozbił. Z przyczyn logistycznych towarzyszył mi w podróży do samego końca ;)

DPD + lidl w Dąbiu

Poniedziałek, 14 listopada 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy na zakupy w lidelku. Paradoksalnie najwygodniej dojeżdża się do tego w Dąbiu, choć jest daleko. Rekordy bije lidl niebuszewski - pod górę, po koślawym bruku i w bardzo dużym ruchu. Dodam, że jest najbliższy, ale ze zrozumiałych względów nawiedzany tylko na piechotę ;)

DPD

Poniedziałek, 7 listopada 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

Na zakupy

Sobota, 5 listopada 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Szaro, buro i ponuro. W dodatku zajęcia dodatkowe - więc tylko przejażdżka do sklepu i to na miejskim.