Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

Po uszka, po kołduny

Czwartek, 24 grudnia 2015 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-Zdroje-Podjuchy-Gumieńce-Centrum-Pogodno-Łękno-NIEBUSZEWO)

MAPA

Dzisiaj wybywamy na święta na Kaszuby. Bez rowerów niestety. A, że pierogi zamówiliśmy sobie w świetnej pierogarni w Zdrojach trzeba było podjechać je tam odebrać. Fatalna to była jazda. Jestem bez sił, przeziębiony. "Chyrlam" od dwóch tygodni. Ledwo się dowlokłem, potem ledwo ledwo wróciłem dokładając km przez Autostradę Poznańską. I taka to była wigilijna przejażdżka.

Aura, nieco bardziej zimowa niż w ostatnich dniach - termometr pokazywał "jedyne" plus pięć. Zważywszy, że przedwczoraj było po dwanaście, trzynaście to już naprawdę ziąb :P

Kończąc składam życzenia wesołych, spokojnych, rodzinnych świąt dla wszystkich czytelników tego bloga, zarówno z BS jak i z poza.

PD przez Bukowe

Środa, 23 grudnia 2015 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(PORT-Zdroje-Bukowe-Zdroje-Centrum-NIEBUSZEWO)

Powrót z pracy przez Bukowe, gdzie musiałem oddać do biblioteki książki. Obiecywałem sobie, że już więcej nie będę brał książek z tamtejszej filii, bo teraz to zupełnie nie po drodze. Ale, że jutro czeka nas dłuższa podróż pociągiem to skusiłem się na dwie pozycje i będę miał kolejny pretekst, by z pracy wrócić nieco okrężną drogą ;)

DP

Wtorek, 22 grudnia 2015 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-PORT)

Tylko w jedną stronę. Wieczorem wybraliśmy się na spotkanie ze znajomymi z zaprzyjaźnionej jednostki wet. Rozmowom pełnych sensacyjnych newsów nie było końca. Wszystko zaprawione domowej roboty winkiem, toteż nie ma się co dziwić, iż zagadaliśmy się, zasiedzieliśmy i pozostał nam powrót na czterech kołach. ;)

DPD

Czwartek, 17 grudnia 2015 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Dzisiaj mija 45 lat od tragicznego Czarnego Czwartku na Wybrzeżu, kiedy to władze PRL zdecydowały się strzelać do protestujących robotników. W Szczecinie w czasie ówczesnych protestów zginęło 16 osób. Wydarzenie to upamiętnia pomnik, tzw. Anioł Wolności stojący na Placu Solidarności.


DPD

Środa, 16 grudnia 2015 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-Dąbie-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

W drodze powrotnej zahaczam o Dąbie.

DPD

Wtorek, 15 grudnia 2015 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Znów zapomniałem o choinkach :P

DPD

Środa, 9 grudnia 2015 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Rano w nasilającym się deszczu. Po południu już nic z nieba nie leciało, ale za to pełno syfu na drogach.

DPD

Wtorek, 8 grudnia 2015 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Rano zawijas aż za Most Cłowy, co by zaliczyć wjazd na Prawobrzeże ;) Powrót już najkrótszą drogą, późnym wieczorem.

DPD

Poniedziałek, 7 grudnia 2015 · Komentarze(1)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Klasyczne DPD. Rano niby nie padało, ale dojechałem zapiaszczony i mokry (pokłosie nocnych i wczesnorannych opadów). Powrót to już poezja - sucho, ciepło, idealnie. W okolicy Bramy Królewskiej mini korek rowerowy! Stało nas pięć osób na rowerach, a z przeciwka dwie kolejne. W ogóle sporo rowerzystów "na mieście".