Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD

Wtorek, 19 stycznia 2016 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Zimno, rano nawet bardzo, momentami termometr pokazywał -9 stopni. Ale za to jechało się bardzo fajnie, w ogóle nie ślisko (albo ja byłem w błogiej nieświadomości). Powrót, właśnie z racji tej fajności pomykania po białym puchu, wydłużony - przez Park Kasprowicza ciągnę aż do Różanki, gdzie zawracam i dobijam do domu na obiad.


DPD

Poniedziałek, 18 stycznia 2016 · Komentarze(22)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Rano bardzo fajnie - wreszcie zrobiło się biało, a przy tym śnieg nie jest przemarznięty, tylko sypki, więc jedzie się po nim jak po puchu.

Powrót wieczorem, a to dlatego, że miałem "na mieście" sprawy, także natury rowerowej. Co tu dużo pisać. Jest! Jest wreszcie wymarzona "szosa" w stajni... Na razie tyle, na normalną sesję musi poczekać aż poprawi się pogoda. :P





DPD

Czwartek, 14 stycznia 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Pogodowej kichy ciąg dalszy. Jak by tego było mało upadł mi rower i przy okazji ułamał się uchwyt od mojej lampy (scream z firmy mactronic). Wysłałem producentowi zdjęcie tego uchwytu i sugestię, by przesłali mi wspomniany kawałek plastiku. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

DPD

Środa, 13 stycznia 2016 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Ciąg dalszej byle jakiej pogody.

DPD

Wtorek, 12 stycznia 2016 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Pogoda tak paskudna, że i te 17 km to dużo. Mokro, pada deszcz ze śniegiem, duży ruch, DDRki zalodzone, jednym słowem nic miłego.

PD

Poniedziałek, 11 stycznia 2016 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(PORT-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Ponieważ w sylwestra okazało się, że muszę "na sygnale" jechać do rodzinnego domu, do Bolszewa, a potem zostać tam do kolejnego piątku pierwsze kilometry zrobione w tym roku to powrót z pracy. Powrót ślamazarny, w niezbyt sprzyjającej aurze, częściowo po zalodzonych DDRkach, wszystko oczywiście po ciemku. Ale udało się. Niecałe 10 km przejechane. Teraz powinno być już tylko lepiej.

Aha, dzisiaj pierwszy raz z czujnikiem tętna, któren stanowi prezent od A.

DPD

Środa, 30 grudnia 2015 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)



DPD

Wtorek, 29 grudnia 2015 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Dane z garmina, a nie z licznika.

Po wczorajszej zmianie linki przedniej okazało się, że prawdopodobnie zaniemógł nie ruszany od lat przewód między czujnikiem a podstawką sigmy. To nie pierwsza taka akcja, ale pierwsza zakończona zupełnym "padem". Nie wiem czy te niewielkie przekłamania z urządzenia są warte wożenia dodatkowego sprzętu. Na razie tak zostanie.

DPD

Poniedziałek, 28 grudnia 2015 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

W drodze powrotnej zajeżdżam do rowerowego po komplet linek hamulcowych, jedną przerzutkową (drugą wymieniłem miesiąc temu) i pancerze. Do tego "przelotki", końcowki. Wieczór upłynął mi pod znakiem wymiany tego całego tałatajstwa. Majsterkowania nie lubię, ale muszę przyznać, że efekt mnie zaskoczył pozytywnie, szczególnie, że pracę urozmaicałem sobie nalewką aronia - wiśnia. Mniam.

Biegi zmienia się lekko i płynnie. Z tyłu. Bo z przodu nie działają, ale to dlatego, że przerzutka, a w sumie to sprężyna się strasznie ostatnio zapiaszczyła. Oczyściłem ją, lecz mimo to będę musiał jeszcze nad nią popracować, żeby zrzucała i wrzucała tak jak należy. Pozostałe linki - bez zarzutu i, co ważne, zrobione za darmochę.

Aha. Zdecydowałem się na zwykłe linki, 3 zł sztuka. Były jeszcze teflonowe po 15 zł. Ciekawe czy różnica w pracy jest tego warta?