Wpisy archiwalne w miesiącu

Styczeń, 2016

Dystans całkowity:354.20 km (w terenie 0.00 km; 0.00%)
Czas w ruchu:19:40
Średnia prędkość:18.01 km/h
Maksymalna prędkość:39.90 km/h
Suma podjazdów:1127 m
Maks. tętno maksymalne:178 (93 %)
Maks. tętno średnie:147 (76 %)
Suma kalorii:8712 kcal
Liczba aktywności:16
Średnio na aktywność:22.14 km i 1h 13m
Więcej statystyk

DPD

Wtorek, 19 stycznia 2016 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Zimno, rano nawet bardzo, momentami termometr pokazywał -9 stopni. Ale za to jechało się bardzo fajnie, w ogóle nie ślisko (albo ja byłem w błogiej nieświadomości). Powrót, właśnie z racji tej fajności pomykania po białym puchu, wydłużony - przez Park Kasprowicza ciągnę aż do Różanki, gdzie zawracam i dobijam do domu na obiad.


DPD

Poniedziałek, 18 stycznia 2016 · Komentarze(22)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Rano bardzo fajnie - wreszcie zrobiło się biało, a przy tym śnieg nie jest przemarznięty, tylko sypki, więc jedzie się po nim jak po puchu.

Powrót wieczorem, a to dlatego, że miałem "na mieście" sprawy, także natury rowerowej. Co tu dużo pisać. Jest! Jest wreszcie wymarzona "szosa" w stajni... Na razie tyle, na normalną sesję musi poczekać aż poprawi się pogoda. :P





DPD

Czwartek, 14 stycznia 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-NIEBUSZEWO)

Pogodowej kichy ciąg dalszy. Jak by tego było mało upadł mi rower i przy okazji ułamał się uchwyt od mojej lampy (scream z firmy mactronic). Wysłałem producentowi zdjęcie tego uchwytu i sugestię, by przesłali mi wspomniany kawałek plastiku. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie...

DPD

Środa, 13 stycznia 2016 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Ciąg dalszej byle jakiej pogody.

DPD

Wtorek, 12 stycznia 2016 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(NIEBUSZEWO-Centrum-port-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Pogoda tak paskudna, że i te 17 km to dużo. Mokro, pada deszcz ze śniegiem, duży ruch, DDRki zalodzone, jednym słowem nic miłego.

PD

Poniedziałek, 11 stycznia 2016 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
SZCZECIN(PORT-Centrum-Łękno-NIEBUSZEWO)

Ponieważ w sylwestra okazało się, że muszę "na sygnale" jechać do rodzinnego domu, do Bolszewa, a potem zostać tam do kolejnego piątku pierwsze kilometry zrobione w tym roku to powrót z pracy. Powrót ślamazarny, w niezbyt sprzyjającej aurze, częściowo po zalodzonych DDRkach, wszystko oczywiście po ciemku. Ale udało się. Niecałe 10 km przejechane. Teraz powinno być już tylko lepiej.

Aha, dzisiaj pierwszy raz z czujnikiem tętna, któren stanowi prezent od A.