Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD + Police

Czwartek, 8 września 2016 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
Do, z pracy, sprawy na mieście, a na koniec kawka i ciasto u Tamary (córka brata mojej mamy, a więc najprawdziwsza kuzynka) w Policach. Stamtąd szybki powrót po zmierzchu. Miło :)

DPPD

Środa, 7 września 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Dzisiaj znów między pracami. Jest ok, już nic nie boli, ale i tak jeżdżę asekuracyjnie na wszelki wypadek.


DPD

Wtorek, 6 września 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

DPPD

Poniedziałek, 5 września 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Spokojne toczenie się między domem a pracami.


DPD

Piątek, 26 sierpnia 2016 · Komentarze(8)
Kategoria komunikacyjnie
Po raz ostatni. Na kilka, mam nadzieję, że nie kilkanaście, dni muszę wziąć rozbrat z rowerem. Achilles pobolewa, do tego dochodzi obrzęk stopy. Robię sobie zimne okłady, smaruję altacetem, odciążam jak się da i... wolniutko, wolniutko schodzi. Oby jak najszybciej wszystko wróciło do stanu sprzed ostatniego dnia BBT ;)

Powrót z dworca autobusowego

Czwartek, 25 sierpnia 2016 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Po całej nocy spędzonej w luźnym PKSie relacji Łódź - Świnoujście trzeba było dotoczyć się do domu. Jakoś się udało ;)

DPD

Czwartek, 25 sierpnia 2016 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Dojazd do pracy. Czekała mnie tam na biurku taka niespodzianka. "Zwycięstwo?" - pytam. No tak, bo dojechałeś w limicie... Miło :)




Na start

Sobota, 20 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Start dopiero o 10.45... Strasznie późno, miałem wrażenie zmarnowanego poranka. No, ale taki los debiutanta z wcale nie rewelacyjnym czasem z kwalifikacji. Późna godzina startu miała jednak dużo później swoje "plusy" - w sumie każdy wyprzedzany kolarz miał dodatkowo jakąś tam czasową przewagę nade mną, więc poprawiało to morale w czasie jazdy ;)

DPD

Piątek, 19 sierpnia 2016 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Do pracy i pędem do domu, by zdążyć na pociąg do Świnoujścia. Nie wypadałoby spóźnić się na odprawę techniczną przed BBT, czyż nie? ;)

Na Świnoujście!

Piątek, 19 sierpnia 2016 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Uczestnicy
Najpierw z domu na dworzec, tam wciśnięcie się do zapchanego rowerami regio z Poznania do Świnoujścia. Potem spór wszystkich rowerzystów z "kierpociem", który w pewnym momencie rzucił, że zostaną najwyżej cztery rowery, a reszta wylatuje (udało się pana udobruchać), a na koniec przemiłe rozmowy z mimozą na tematy ogólnożyciowe oraz rowerowe.

Po dotraciu na miejsce szybka przeprawa, odbiór pakietów w biurze BBT, podpisanie listy i oświadczenia, przejazd na odprawę techniczną, po nim ulotnienie się, by nie tłuc się po Świnoujściu w ramach masy i na koniec przejażdżka na kolację w towarzystwie eranis i starszejpani. Oczywiście na promenadzie. Żarcie słabo wchodziło - stres zbyt ściskał żołądek.

Spać krótko przed 23. Noc wykorzystana należycie ;)