Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD

Poniedziałek, 23 kwietnia 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

DPPD

Środa, 18 kwietnia 2018 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Rano "scysja" na lewoskręcie w Krygiera. Panu nie spodobało się, że mijam korek z prawej strony i stanąłem na koniec między nim a autobusem. Obyło się bez rękoczynów, człowiek nawet kulturalny: "dlaczego PAN mnie wyprzedza z prawej strony?"... :)

Po południu do pracy nr 2, potem przez rżniętą bez opamiętania PB...





DPD

Wtorek, 17 kwietnia 2018 · Komentarze(2)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy wizyta u dentysty, ale ze względów praktycznych rower zostawiłem w porcie. Powrót dopiero wieczorem, ale było tak pięknie, że dosypałem kilometrów jadąc przez Rajkowo-Kurów.


DPD + sprawy

Poniedziałek, 16 kwietnia 2018 · Komentarze(4)
Kategoria komunikacyjnie
Trochę spraw do załatwienia - jedna tu, druga tam i się tych kilometrów nazbierało.

W okolicach Cukrowej spotkałem słynny szczeciński duet: jotwu i jotka. Pozdrowienia!

DPD + sprawy + kino

Czwartek, 12 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
Po załatwieniu ważnych spraw "na mieście" kino Pionier i niezły film "Twarz" Szumowskiej.

DPPD

Środa, 11 kwietnia 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie

DPD + Siadło Dolne

Poniedziałek, 9 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie
W drodze do pracy mijanka z jeloną (dokładnie w tym samym miejscu co w zeszłym tygodniu), a w drodze z pracy do domu z Damianem. Też na Ku Słońcu.

Piękne popołudnie, ale o 19 musiałem się zameldować w domu. Udało się z 4 minutowym zapasem.

DPD + miasto i kino

Czwartek, 5 kwietnia 2018 · Komentarze(3)
Kategoria komunikacyjnie


Wieczorem na film "Dziennik maszynisty" :)

DPD i Bukowa

Środa, 4 kwietnia 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
Powrót z pracy przez Drogę Górską. Ponuro tam teraz...