Wpisy archiwalne w kategorii

komunikacyjnie

Dystans całkowity:45056.21 km (w terenie 1504.00 km; 3.34%)
Czas w ruchu:2100:35
Średnia prędkość:21.40 km/h
Maksymalna prędkość:61.90 km/h
Suma podjazdów:85848 m
Maks. tętno maksymalne:183 (95 %)
Maks. tętno średnie:149 (78 %)
Suma kalorii:576634 kcal
Liczba aktywności:1261
Średnio na aktywność:35.73 km i 1h 40m
Więcej statystyk

DPD

Wtorek, 4 grudnia 2018 · Komentarze(6)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy jadę na zakupy i udaje mi się (z kronikarskiego obowiązku: w "kerfurze") nabyć polecane usilnie przez Trollkinga dodatki do kanapek :) Potwierdzam - są pyszne.


DP-biblioteka-D

Poniedziałek, 3 grudnia 2018 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
Po pracy do biblioteki - na Barnima. Znam ją, bo gdy mieszkałem na Słowackiego to często wpadałem. Duży wybór i komfortowe warunki do podejmowania decyzji :) Wziąłem "Biednych ludzi z miasta Łodzi" o tamtejszym getcie. Wstrząsające bardzo, ale ciężko było się oderwać. Prawie (o ile pamiętam) 600 stron łyknięte raz-dwa.

DPD

Piątek, 30 listopada 2018 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Do pracy ok - wiatr raczej w plecy.

Natomiast gdy wychodzę o 16 przed budynek okazuje się, że pada i to dość mocno. Przez chwilę waham się nad powrotem samochodem, ale szybko wybijam tę myśl z głowy. I bardzo dobrze, bo miasto stało sparaliżowane. To co leciało z nieba od razu zamarzało - był stopień poniżej zera. Ja, mimo to, dość sprawnie zajechałem na Zdroje na zakupy, a potem, omijając korek, odludnym na szczęście, chodnikiem wzdłuż Batalionów Chłopskich, docieram na moje Podjuchy. Pod klatką zresztą mało co nie wywijam orła na śliskim chodniku. Uznaję to za potwierdzenie słuszności wymówki od dalszej jazdy - przecież w takich warunkach to skrajnie niebezpieczne ;)


DP-Ceglana-D

Czwartek, 29 listopada 2018 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Rano, przed pracą krążę w poszukiwaniu Wyborczej, do której dołączony był kalendarz ze świetnymi zdjęciami Adama Wajraka. Udaje mi się dopiero na shellu, bo w obu kioskach na Wyszyńskiego nakład był już wykupiony.

Po pracy zajazd na piwo i słynne, batatowe frytki do Ceglanej - w cywilnych ciuchach. I w nich, niestety, powrót potem aż na Podjuchy. Było rześko :)




DP-Dąbie-D

Środa, 28 listopada 2018 · Komentarze(7)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

W domu zasłużona nagroda za te nieco ponad 40 km po zimnym i wietrznym Szczecinie ;)


DP-Przecław-D

Wtorek, 27 listopada 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Pretekstem do wydłużenia trasy były zakupy w lidlu na Mieszka I. Stamtąd lekkim zawijasem do Przecławia, a potem już powrót najkrótszą drogą, przez Autostradę Poznańską.

DP

Poniedziałek, 26 listopada 2018 · Komentarze(5)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Sprawy na Zdrojach (odbieram bardzo oryginalny prezent :))) - porcję mrożonego mięsa mielonego, z dzika) oraz na Słonecznym.


DP + Centrum

Piątek, 23 listopada 2018 · Komentarze(0)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Z domu do pracy, a potem po mieście i z powrotem do portu - rower musiał tu zostać na sobotę i niedzielę.




DP-biblioteka-D

Środa, 21 listopada 2018 · Komentarze(12)
Kategoria komunikacyjnie
MAPA

Po pracy zajeżdżam do biblioteki. Oddaję opisywane już tutaj "Ślepnąc od świateł", a w zamian, bez większego entuzjazmu, "Szwedzkie kalosze" Henninga Mankella o trudnej relacji ojciec - dorosła córka. Miłe rozczarowanie, jak miało się okazać później.